fbpx

O firmie Art` Impression Catering

Jesteśmy lokalnym i rodzinnym biznesem specjalizującym się w usługach cateringowych. Proponujemy:

zestawy obiadowe (lunch AIBOX) dla firm i osób prywatnych
– catering wigilijny i wielkanocny
– organizację kantyn szkolnych i pracowniczych
catering z dowozem na każdą okoliczność (konferencje i bankiety firmowe, przyjęcia rodzinne oraz wesela).

Rozwijamy internetowy sklep cateringowy z możliwością zamówienia on-line i dostawą we wskazane miejsce: DELIKATESY AIBOX oraz SKLEP CATERINGOWY

Jesteśmy jedną z niewielu polskich firm, które zdobyły Certyfikat Jakości Ekologicznej w promowaniu zdrowego żywienia i powrotu do natury. Od lat cieszymy się zaufaniem renomowanych firm prywatnych, instytucji publicznych oraz klientów prywatnych z obszaru Warszawy i jej aglomeracji.

Jak zamówić lunch?

Skontaktuj się z nami w godzinach 9:00 do 15:00 z dwudniowym wyprzedzeniem lub skorzystaj z opcji zamówienia on-line poprzez sklep. Dostawy realizujemy codziennie w godzinach ustalonych indywidualnie.

on-line: www.ai-box.pl
biuro@ai-cateringwarszawa.pl
lub/or 601 620 111

Realizacja zamówienia możliwa po przedpłacie na konto Art`Impression Catering Sp. z o.o. W tytule proszę wpisać adres dostawy oraz rodzaj lunchu. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia drobnych zmian w menu.

Bank Millennium
24 1160 2202 0000 0004 5160 6279

We accept orders every day from 9:00 am to 3:00 pm 2 days in advance. We deliver every day at individually agreed hours. Order processing possible after prepayment to the bank account. In the title, please enter the delivery address and kind of lunch. We reserve the right to make minor changes to the menu.

Dowozimy zestawy na lunch z uśmiechem i bez opłat dodatkowych!
Obserwuj nas @artimpressionbox
Obserwuj nas @AICatering