Firma gastronomiczna – catering ze smakiem

O firmie

Nasza firma gastronomiczna i sklep spożywczy online powstały z myślą o osobach, które cenią wygodę, a z racji natłoku zajęć i braku czasu, nie dysponują na co dzień wolną chwilą na gotowanie i robienie zakupów. Jesteśmy po to, żeby Państwu pomóc – nasze zestawy lunchowe oraz obiadowe to pyszne, ale i przemyślanie skomponowane dania, które dostarczą Państwu energię na cały dzień. Po przyjściu do domu zaś, pod Państwa drzwiami może czekać torba z zakupami z naszego sklepu.

Zamów u nas posiłek i zakupy!

Z naszego cateringu oraz zakupów online z dowozem mogą korzystać klienci zamieszkujący teren aglomeracji warszawskiej. Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak to możliwe – ale zalecamy składanie ich z uwzględnieniem jednego lub dwóch dni na dostawę. W przypadku dań lunchowych oraz obiadowych dostawa następuje tego samego dnia. Nasi klienci cenią nasze gotowe posiłki za urozmaiconą ofertę oraz starannie przemyślane kompozycje, nad którymi niezmiennie czuwa nasz profesjonalny i doświadczony kucharz.

Bez kolejek, gotówki i tłumów

Korzystając z naszych usług cateringowych lub zakupów online, stawiacie Państwo na wygodę – na złożenie zamówienia w naszym sklepie poświęcicie Państwo zaledwie kilka sekund. Nasi pracownicy zajmą się resztą – dostarczą Państwu zakupy raz zestawy lunchowe. W przypadku większych zamówień dostarczenie toreb z produktami jest darmowe. Za nasze usługi zapłacisz online – tradycyjnym przelewem bądź poprzez bezpieczną platformę płatniczą.

OBSZAR DOSTAWY

Zamówienia realizujemy na terenie Aglomeracji Warszawskiej

TERMINY DOSTAW

Zamówienia realizujemy w przeciągu dwóch dni roboczych.

KOSZT DOSTAWY

Przy zamówieniu zakupów za kwotę przynajmniej 150 zł koszt dostawy jest po naszej stronie. Zamówienia mniejsze obciążane są dodatkową sumą 20 zł za dostarczenie przesyłki.

FORMY PŁATNOŚCI

Za zakupy w naszym sklepie mogą Państwo płacić przelewem na nasze konto lub poprzez platformę szybkich płatności TPay

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zawiesiliśmy czasowo możliwość płatności gotówkowej przy odbiorze.